Розділ створений з метою оперативного інформування учасників


Щоб задати Ваше питання, заповніть форму в кінці сторінки.

29.04.21

> Доброго дня! Якщо у назві доповіді присутні хімічні формули з нижніми індексами, яким чином прописати назву аби залишити ці індекси на своєму місці? Заздалегідь дякую за відповідь!

Доброго дня! Перед цифрою, яка позначає нижній індекс потрібно поставити <sub>, а після індексу - </sub> Наприклад - <sub>нижній індекс</sub>

25.04.21

> Доброго дня! У мене виникло питання, щодо реєстрації. Що мається на увазі під формою доповіді, стендова? Це буде постерна сесія в дистанційному режимі?

Доброго дня! Така форма участі передбачає публікацію тез в збірнику тез (електронному).

10.05.20

> Доброго дня! Випадково відправила тези не у тому форматі, скажіть будь ласка, чи могли б Ви видалити мою заявку, щоб я відправила тези у правильному форматі?

Доброго дня! Надішліть файл з вашими тезами (з виправленими даними) на e-mail - conf_2020@chem.knu.ua вказавши секцію та ПІБ учасника.

04.05.20

> Доброго дня! У мене виникло питання, щодо реєстрації. Якщо конференція пройде заочно (і ми вибираємо в пункті "форма проведення" "заочну"), то в пункті "форма доповіді" вже не має значення який пункт обирати?

Доброго дня! Форма доповіді - стендова. Успіхів!

10.04.20

> Що мається на увазі під заочною формою проведення? Дякую.

Доброго дня! За рішенням організаційного комітету конференції, враховуючи заходи карантину, запроваджені через пандемію COVID-19, проведення XХI Міжнародної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Сучасні проблеми хімії" відбудеться в заочній формі. Організаційний комітет лишає за собою право відбору тез. Всі надіслані тези будуть прорецензовані. У разі позитивної оцінки тези будуть прийняті. Електронний варіант збірки тез доповідей та електронний сертифікат (pdf-формат) будуть надіслані всім учасникам конференції на email. Найкращі роботи будуть рекомендовані до друку у науковому журналі "Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Хімія", який включено до категорії "Б" Переліку наукових фахових видань України.

Ваше запитання:

18.10.21 Ваш EMail: